Ik ben nog steeds niet helemaal uit de lappenmand maar het gaat een stuk beter. Het prachtige weer helpt ook. We vierden gisteren de verjaardag van onze schoonzoon en zaten zalig en gezellig met zijn allen op het terras van de Griek.
Ik paste op eerst op één en toen twee oppaskindjes, sinds de geboorte van de oudste en totdat die een jaar of 10 was. Recent is ze zelf moeder geworden, kleine meisjes worden groot. In de babykamer maakten ze een grote sprookjesachtige muurschildering, ik was gelijk verliefd op een draakje dat in die tekening op een wolk aan het slapen was. Het perfecte plaatje om een borduurpatroon mee te maken voor de borduurmachine (dank je wel RZ) en wat kraamcadeautjes een beetje persoonlijker te maken.
Een klein rompertje en lakentje werden voorzien van een draakje.
Het lakentje is voorzien van twee draakjes en van de naam en de geboortedatum van de baby. Ik borduurde ook nog een romertje met de naam van de baby. Die naam laat ik hier niet zien. Dat is aan de ouders.
Verder heb ik ook aan mijn versie van een Whizz Bang Quilt gewerkt. Ik heb de achtergrond doorgestikt en de cirkels van afwerkbiezen voorzien. De komende week hoop ik het laaste doorstikwerk te doen (ik moet nog iets minder dan 1/4 doen) en dan de cirkels op de ondergrond aan te gaan brengen. Zoals altijd, wordt vervolgd!




Geen opmerkingen:
Een reactie posten